Česky Deutsch

Historie

Základy organizace byly položeny v roce 1996, kdy firma začala působit pod obchodním jménem Václav Chára – KABKON. Na počátku se organizace zabývala kompletací kabelové konfekce a komponentů pro německé zákazníky. Postupným nárůstem zakázek jsme přizpůsobovali výrobní prostory, ať již pronájmem nebo výstavbou nových výrobních, administrativních a skladových prostor.

Jak se vyvíjela nabídka a trh s mobilními telefony, organizace zvětšovala kapacitu a rozšiřovala sortiment práce a výrobků. Od jednoduchých napáječek pro mobilní telefony až po kompletní HANDSFREE sady a navigace pro automobilový průmysl (BMW, DaimlerChrysler, LandRover, DAF, MAN). V roce 2000 jsme rozšířili sortiment o výrobu PATCH CORDS pro telekomunikační služby.

V roce 2004 změnila organizace svou právní formu na organizaci s ručením omezeným a přijala nové obchodní jméno KABKON CHYŠE s.r.o.

Společnost vlastní administrativní budovu, dvě menší výrobní haly a skladové prostory. Toto je součástí celého areálu KABKON CHYŠE s.r.o. Dále má vlastní autodopravu (Mercedes Benz Sprinter).

Abychom obstáli při konkurenceschopnosti na trhu, investovali jsme do výkonnějšího a spolehlivějšího výrobního zařízení na zpracování koaxiálních kabelů a koaxiálních koncovek. Rovněž do oblasti střihání jednoduchých i složených kabelů a narážení konektorů. Zvětšil se i počet zaměstnanců na současných 50 zaměstnanců.

Václav Chára

jednatel společnosti